Reklamní textil >

O společnosti

 

reklamní textil O společnosti - Embrotex s.r.o. - reklamní textil

 

Jsme firmou se 100% českým kapitálem, která si zakládá na kvalitě svých výrobků. Cílem naší snahy je dodávat našim odběratelům výrobky s vysokou vypovídající i užitnou hodnotou. Výhodou námi vyráběného reklamního textilu je jeho funkčnost a široké možnosti využití. Naším úkolem je pomoci při výběru vhodného druhu nejen s ohledem na cílovou skupinu, pro kterou je určen, ale přinášet také nové materiály a střihy výrobků s důrazem na módní barvy.


Hlavní myšlenkou ovšem je v každém okamžiku stát za kvalitou své práce a výrobků. Naší jedinou činností je výroba reklamního oblečení. Díky takto úzkému zaměření můžeme investovat vždy do špičkového strojového vybavení a dosahovat vysoké kvality výrobků a s nimi spojených služeb.

Konfekce

Většina našich zákazníků si uvědomuje, že reklamní textil vypovídá svou kvalitou mnohé o firmě, jejíž logo je na výrobku vyšito nebo vytištěno. Zejména v oblasti hodnotnějších dárků je zcela evidentní snaha o zvolení takové varianty, která svého dárce sice neopomene, ale zachová si velkou dávku decentnosti. V takovém případě lze nabídnout stále více obvyklou variantu vytkávaných firemních etiket.

Nově jsme do naší nabídky zařadili například firemní vytkávané kravaty, kongresovky, keyholdery, ponožky s vypletenými logy a další…

Vyšívací automat

V principu lze říci, že každý materiál má své výhody. Je na nás, abychom Vám doporučili tu nejlepší variantu při aplikaci loga výšivkou, potiskem či vytkáním… Naším úkolem je pomoci Vám při výběru těch nejvýhodnějších variant se zřetelem na konečné použití těch opravdu Vašich, originálních výrobků.

Jsme připraveni reagovat na Vaše náměty a poptávky.